Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Dąbrowica - Oferty sprzedaży nieruchomości

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka

Dąbrowica,zachodniopomorskie

128 000 zł1 115 m² 114,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży malowniczo położona, działka budowlana o pow. 1.115 m2, znajdująca się w cichej, "turystycznej" miejscowości Dąbrowica (niedaleko Bornego Sulinowa - Pojezierze Drawskie) Teren.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł1 494 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku. Działka znajduje się w cichej i zielonej okolicy w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

410 197 zł2 753 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 2753 m2, w Dąbrowicy, dojazd samochodem do centrum Jeleniej Góry to tylko 10 min Małe , ciche, spokojne , pełne zieleni osiedle. Na osiedlu znajduje się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 520 m² 216,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie bliskość miasta jest dla Ciebie ważna? Ta oferta Cię zainteresuje! Sprawdź. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

389 000 zł3 800 m² 102,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 3800m2 położona w miejscowości Dąbrowica w gminie Poświętne. Działka leży przy drodze asfaltowej, w ulicy jest prąd. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 200 m² 40,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjne 2 działki budowlane (wydane wz) blisko centrum szczucina! Do sprzedaży 2 działki o powierzchniach 21,76 ar i 22,23 ar położone obok siebie w miejscowości Dąbrowica ok. 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł155 m² 5 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dąbrowica (gm. Bochnia) oferuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 115 m2 (pow. całkowita ok. 155 m2). Bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość położona 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 002 m² 31,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę rolną o powierzchni 3002 m2. Grunt zlokalizowany jest pod miejscowością Dąbrowica w gminie Borne Sulinowo, w odległości 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł119,71 m² 5 421,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Nowoczesny segment skrajny z widokiem na naturę w Dąbrowicy - tylko 6 km od centrum Biłgoraja! Dąbrowica, gm. Biłgoraj Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w Dąbrowicy to.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł6 500 m² 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Zabytkowy dwór czartoryskich wraz Z parkiem O powierzchni ponad 16 hektarów. Przedstawiam Państwu ofertę zabytkowego Dworu Czartoryskich wraz z kompleksem parkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

377 400 zł2 550 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 2550 m w spokojnej i zielonej okolicy Dąbrowicy (10 minut samochodem od centrum Jeleniej Góry). To kameralne osiedle z kilkunastoma.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł15 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domem oraz polem o dużej powierzchni w atrakcyjnej cenie. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia ofertę domu z przynależnym polem, działką oraz kawałkiem.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 111 m² 319,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o numerze 992 w czwartej linii zabudowy od drogi gminnej w miejscowości Dąbrowica ul. Makowa gmina Jastków o powierzchni 1111m2. Nieruchomość gruntowa przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

116 200 zł1 367 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana położona ok. 200 m od jeziora pile. Działka położona w miejscowości letniskowej, ok. 200 m w linii prostej od malowniczego 1000 ha Jeziora Pile, na skraju wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł4 546 m² 45,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 4546 m 2 (1506 m2 + 1505 m2 + 1535 m2) położone w Dąbrowicy gm. Jastków, ok. 4 km od Lublina. Działki płaskie, lekki skłon w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł2 700 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 2700 mkw, dąbrowica, , gmina Jastków, plan zagospodarowania media bardzo blisko lublina Działka: - 2 linia zabudowy - prostokąt - działka płaska Wymiary: - 29x86m Media: - woda: tak - prąd:.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 500 m² 112,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o doskonałych parametrach w spokojnej i urokliwej miejscowości gminnej! Zagrody Dąbrowickie, gm.Biłgoraj Położenie i okolica: Działka położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 456 m² 116,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki komercyjne z ogromnym potencjałem pod zabudowę usługowo - produkcyjną, zlokalizowane niedaleko miasta! Zagumnie, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: dz iałki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 400 m² 33,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka 44 ar w otoczeniu natury z wz (warunkami zabudowy). Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz? Ta działka jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł240,80 m² 6 436,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom na sprzedaż w Dąbrowicy Idealny dla rodziny i pracy zdalnej Opis nieruchomości: szukasz przestronnego domu, który pomieści całą rodzinę i zapewni wygodę do pracy zdalnej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

589 000 zł119,71 m² 4 920,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne osiedle 10 domów w zabudowie szeregowej w Dąbrowicy - tylko 6 km od centrum Biłgoraja! Dąbrowica, gm. Biłgoraj Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w Dąbrowicy to.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł1 247 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

160 004 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana, dojazd asfaltem, media. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1300 m2 położona w malowniczej miejscowości Dąbrowica (gmina Poświętne). Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

969 320 zł168,80 m² 5 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 445 m²

Na sprzedaż -wyjątkowa nieruchomość w Dąbrowicy, blisko Lublina! Oferujemy piękną i przestronną nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Dąbrowica,.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł2 596 m² 147,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Dąbrowica o powierzchni 2596m2 oraz 2736m2 , oddalone od Jeleniej Góry o 7 km i tylko 10minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 700 m² 440,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2.700m2, która znacząco skraca proces inwestycyjny. To gotowa inwestycyjna posiadająca w pełni uzgodnioną koncepcję architektoniczną (projekt.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł20 000 m² 8,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne zlokalizowane w miejscowości Dąbrowica, gmina Rzgów, powiat koniński. Oferta spzredaży obejmuje trzy działki ewidencyjne o łącznej powierzchni 2 hektarów.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł3 037,04 m² 622,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy dwóch działek położonych w miejscowości Dąbrowica przy ul. Widokowej, gmina Jastków. Działki posiadają aktualne pozwolenie na budowę czterech domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł2 595 m² 238,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa w Dąbrowicy o powierzchni 26a objęta Miejscowym Planem. Działka w świetnej lokalizacji, dobrze skomunikowana z Lublinem. Udział w pełnowymiarowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

352 000 zł1 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 położoną przed obwodnicą Lublina, w miejscowości Płouszowice-Kolonia (gm. Jastków). Atrakcyjna lokalizacja na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +2 km

425 000 zł1 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1700 m2 położona przed obwodnicą Lublina, w miejscowości Płouszowice-Kolonia (gm. Jastków). Atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +2 km

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana w miejscowości Płouszowice Kolonia, druga linia zabudowy od przedłużenia ul. Nałęczowskiej lub wjazd z drogi asfaltowej osiedlowej Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +2 km

399 000 zł3 500 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Płouszowice Kolonia - 35ar - gm. Jastków Duża, piękna działka położona jeszcze przed obwodnicą Lublina od strony miasta - idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +2 km

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokątu o łącznej powierzchni 2900m2, położona w gminie Jastków przy drodze asfaltowej. Ukształtowanie ternu płaskie. Woda, prąd, telekomunikacja- obok.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +2 km

1 690 000 zł351,50 m² 4 807,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom z basenem przy granicy Lublina | 351,5 m | działka 1700 m | możliwość dwóch rodzin Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom położony tuż przy granicy administracyjnej Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +3 km

728 000 zł2 800 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

I n W E S T Y C Y J N A D Z I A Ł K A polecam , C E N A D O U Z G O D N I E N I A Atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +3 km

399 000 zł2 000 m² 199,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana W miejscowości dębówka na granicy z dąbrowicą Dojazd do Lublina może odbyć się poprzez ul. Główną i Al. Warszawską do Lublina lub Ul. Nałęczowską.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +3 km

710 000 zł1 528 m² 464,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szerokie gm, konopnica , atrakcyjna działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej pełne uzbrojenie ( energia na dziłce , woda , gaz przez drogę , kanalizacja w realizacji ) światłowód. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +3 km

750 000 zł2 400 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość w Uniszowicach, niedaleko za granicami administarcyjnymi Lublina, z bardzo dobrym dojazdem. Działka płaska, prąd i gaz przy działce, możliwość wykopania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +3 km

320 000 zł986 m² 324,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni 986 m2 położona w Uniszowicach - gmina Konopnica. Informacje ogólne: powierzchnia 986.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowica +3 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij