cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Dąbrowica
12 ogłoszeń
Od najnowszych
12 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Działka budowlana przy lesie
Dąbrowica,podkarpackie
71 000 zł1 494 m² 48 zł/m²
290 000 zł1 871 m² 155 zł/m²
Lista ogłoszeń
329 000 zł1 520 m² 216,45 zł/m²
Działka komercyjna Dąbrowica
Dąbrowica,lubelskie
169 000 zł1 456 m² 116,07 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
519 900 zł2 700 m² 193 zł/m²
200 000 zł15 000 m² 13 zł/m²
Działka, ul. Widokowa
Dąbrowica,lubelskie
1 890 000 zł3 037,04 m² 622,32 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona
Dąbrowica,lubelskie
1 190 000 zł2 700 m² 440,74 zł/m²
Działka budowlana Dąbrowica
Dąbrowica,mazowieckie
160 004 zł1 300 m² 123,08 zł/m²
165 000 zł20 000 m² 8,25 zł/m²
384 000 zł2 596 m² 147,92 zł/m²
Działka, ul. Makowa
Dąbrowica,lubelskie
355 000 zł1 111 m² 319,53 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Dąbrowica
Dąbrowica,dolnośląskie
410 197 zł2 753 m² 149 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Dąbrowica
Dąbrowica,małopolskie
89 000 zł2 200 m² 40,45 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna
Dąbrowica,lubelskie
329 000 zł1 520 m² 216,45 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Dąbrowica
Dąbrowica,lubelskie
319 000 zł1 500 m² 212,67 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Dąbrowica
Dąbrowica,lubelskie
319 000 zł1 500 m² 212,67 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Dąbrowica
Dąbrowica,dolnośląskie
8 000 000 zł46 303 m² 172,77 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Dąbrowica
Dąbrowica,dolnośląskie
9 900 000 zł46 303 m² 213,81 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana z linią brzegową Dąbrowica
Dąbrowica,małopolskie
99 000 zł2 700 m² 36,67 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Dąbrowica
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2